Muskathlon

Muskathlon jest festiwalem biegowym, którego edycje odbywają się w zapomnianych częściach świata

Nazwa wywodzi się z połączenia dwóch holenderskich słów: „muszkieter” i „maraton”, które nadają temu wydarzeniu swoistego znaczenia. Ideą jest zebranie przez każdego uczestnika określonej sumy finansowego wsparcia oraz udział w Muskathlonie, organizowanym w odległym zakątku ziemi, a wszystko po to, aby stać się inspiracją, dla tych, których głosu nie słucha się w tym świecie.

To tygodniowe wydarzenie jest niezwykłym przeżyciem, w czasie którego zakosztujesz innej rzeczywistości. Staniesz przed wyzwaniami, z którymi nie masz do czynienia na co dzień. Oczywiście, zmierzysz się z wysiłkiem fizycznym (biegnąc, idąc czy pokonując trasę na rowerze), ale doświadczysz też radości z pokonania wybranego dystansu oraz szczęścia ludzi, których tam poznamy i którym przekażemy zebrane wsparcie finansowe.

Muskathlony odbywają się od 2012 roku w różnych częściach Europy, Afryki i Azji. Do tej pory (2021 r.), na różne cele, udało się zebrać prawie 10 000 000 Euro.

Informacje szczegółoweFormularz rejestracji

Jeśli lubisz biegać i Twoje serce jest gotowe by pomagać potrzebującym to Muskathlon jest dla Ciebie. Możesz wnieść wiele radości w życie ludzi, którzy czasami nie mają nadziei. Nie mówiąc o tym, jak wiele Ty zyskasz biorąc w nim udział.

Muskathlon 4M to wydarzenie, które w niezwykły sposób wpływa na odbiorców jak i jego uczestników. Jest to niezwykła okazja do zawarcia więzi, które przetrwają lata.

Co myślą mężczyźni o weekendzie charakteru, w którym wzięli udział?

Informacje szczegółowe

MIEJSCE

Zachodni Nepal, Dolina Jorayal, najbliższe większe miasto Dhangadhi

TERMIN

2 listopada (wylot) – 11 listopada (przylot do Polski) 2024

KOSZT

uczestnictwo 5000 zł plus koszt biletu lotniczego do Kathmandu

Najczęściej zadawane pytania