- - - wyzwanie dla ciała, umysłu i ducha - - -

Ponoć z maseczkami jeszcze dłuuuugo pochodzimy. Zatem warto mieć maseczkę, która naprawdę ma dobre działanie. Jak ta na załączonym obrazku.Ale tak naprawdę, kupując maseczkę pomagamy Sylwii, żonie Rafała, muszkietera. Ich historia poniżej wraz ze zdjęciem. Minimalna cena maseczki to 10 zł, a cały koszt przekażemy na leczenie Sylwii.

Zamówienia na adres: biuro@4muszkieter.pl
wpłaty na Fundację Mt28, z dopiskiem: pomagam

tutaj jest link do wpłat:
https://ssl.dotpay.pl/t2/?id=469772

lub konto:
Fundacja Mt28
22 2130 0004 2001 0827 5810 0001

tytułem: pomagam

Wdzięczny za każde zamówienie.

Zbyszek MasewiczHistoria Sylwii:

Pomóż w walce o życie mojej żony!

Witajcie, nazywam się Rafał i jestem mężem Sylwii, ponieważ nie jestem sam w stanie pomóc mojej żonie, zdecydowałem się prosić każdego z Państwa o pomoc. Liczy się każda kwota, każde udostępnienie, każde dobre słowo, każda modlitwa...
Sylwia codziennie budzi się chcąc przeżyć dzień bez bólu... lecz często bez tabletki która jest tylko 5 razy słabsza od morfiny nie ma mowy o wstaniu z łóżka, a czasem i to nie pomaga. Moja najcudowniejsza żona Sylwia na co dzień jest mamą pragnąca zajmować się opieką i wychowaniem 4 wspaniałych dzieci: 17-letniej Oli, 15-letniej Alicji, 14-letniej Pauliny i 3-letniego Stasia, ale w życiu codziennym często to właśnie ja i dzieci musimy opiekować się Nią. Bezsilność odbiera Jej chęć do życia. Gdy tylko może jest aktywną, troskliwą, wspierającą oraz udzielającą się społecznie kobietą.

To Ona zawsze pomagała innym, wszyscy znają Ja taka jak na tym zdjęciu, uśmiechniętą, jednak Jej rzeczywistość jest inna. Proszę pomóżcie nam. Potrzebujemy pieniędzy na operację, leki, dojazdy do kliniki, wizyty kontrolne, rehabilitację.

Zwykli mężczyźni ...niezwykłe życie