Muskathlon

Muskathlon jest wydarzeniem wytrzymałościowym - jak maraton - organizowanym w miejscach dotkniętych skrajną niesprawiedliwością, w samym sercu cierpień na całym świecie. Jest przygodą, która oferuje niezapomniane wrażenia sportowe zapewniając jednocześnie wyjątkową okazję do aktywnego udziału w walce o sprawiedliwość, aby pomóc osobom biednym i prześladowanym w imię Jezusa Chrystusa.

Muskathlon to możliwość zobaczenia z pierwszej ręki dobrej pracy lokalnych organizacji walczących z niesprawiedliwością. Muskathlon to zarazem wyjątkowe wyzwanie (pomoc charytatywna) i unikalne doświadczenie jakim jest bieg lub jazda na rowerze w rejonach Afryki czy Azji.


 

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wziąć udział w maratonie na dystansie 21km, 42km lub 60km, przejechać 120km na rowerze górskim lub przejść dystans 60km. Zaplanowaną trasę uczestnicy przemierzają przez takie rejony jak pustynia, dżungla, zamieszkałe wioski i małe miasteczka.

Każdy uczestnik wnosi również osobisty wkład charytatywny, w postaci sponsoringu, grantów projektowych lub darowizn. Środki finansowe wspierają bezpośrednio organizacje charytatywne, które pomagają ludności zamieszkałej na obszarach biedy, ucisku i handlu ludźmi.

Biorąc udział w Muskathlon uczestnicy mają okazję:

• spotkać najbiedniejszych ludzi mieszkających w slumsach; 
• odwiedzić sierociniec; 
• odwiedzić kilka projektów powstałych dzięki organizacjom charytatywnym;
• wziąć udział w nabożeństwach, aby wzmacniać i rozwijać się w wierze!

Muskathlon jest wyjątkowy! To zmieniające życie doświadczenie, angażuje umysł, ciało i duszę jak nic innego.
Pracujemy nad nowym projektem na rok 2020 i wkrótce przedstawimy więcej informacji!


Partnerzy

Muskathlon

Muskathlon


Muskathlon

Zwykli mężczyźni ...niezwykłe życie